You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Hakkımızda

Çin'de özel şekilli kaplama ekipmanlarının profesyonel bir üreticisidir. Şu anda şirketin 100'den fazla çalışanı vardır ve tesis alanı 30.000 metrekareye ulaşmaktadır. Ekipman, Çin'in tüm bölgelerini ve denizaşırı pazarları kapsamaktadır. Son on yılda, zhanhongtu pazar talebine dayalı olarak müşteri odaklılığa ve sürekli yeniliğe bağlı kalarak endüstri profesyonellerinin saygısını ve güvenini kazanmıştır.

Güçlü bir Ar-Ge ekibi kurduk, araştırma kaplamalı etki, enerji kaybı ve performans konfigürasyonunda dünya lideri seviyesine ulaştı, her türlü dolapta yaygın olarak kullanılan otuz çeşide kadar bir dizi üst düzey performanslı laminasyon makinesini piyasaya sürdü. membran basınçlı kabin), masif ahşap kaplama kabin, masif ahşap kompozit kapı, boyasız kapı, pano tipi mobilya, profil kaplamalı vb.

Ürünler Avrupa Birliği CE sertifikasını geçmiştir ve ekipman Avrupa, Amerika, Güneydoğu Asya, Afrika ve daha fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir. Shenyang zhanhongtu tarafından geliştirilen parlak PVC serisi pres makinesi ve pozitif ve negatif basınçlı seri pres makinesi, müşteri grubuna beklenmedik işleme etkisi getiren ve müşteri talebini daha iyi karşılayan sektörün en kaliteli ürünlerine aittir.